Struktuur

EVL JUHATUS

Valitud EVL üldkogu koosolekul 02.oktoobril 2016.

 

EVL JUHATUSE ASSISTENT

Viljar Parm,  tel 58 599 796, e-mail: viljar@vaegkuuljad.ee

 

VÄLISUHTED ja MEEDIA

Pille Ruul, tel 5 245 146, e-mail: pille.ruul@gmail.com
Siiri Inno, tel 5 119 000, e-mail: siiri.inno@gmail.com

 

KOGEMUSNÕUSTAMINE

Katrin Lapina, tel 529 7162, e-mail: katrin@vaegkuuljad.ee

 

REHABILITATSIOONITEENUS

Koordinaator Külliki Bode, tel 53 478 422, e-mail: kylliki@vaegkuuljad.ee
Ene Oga, tel 6 616 394 (teisipäeviti kella 11.00 – 19.00)

 

KIRJUTUSTÕLGE, SUBTIITRID

Allar Viik, tel 5 530 220, e-mail: allar@viik.ee
Siiri Inno, tel 5 119 000, e-mail: siiri.inno@gmail.com

 

UNO TAIMLA FOND JA SPONSORLUS

Pille Ruul, tel 5 245 146, e-mail: pille.ruul@gmail.com
Katrin Lapina, tel 529 7162, e-mail: katrin@vaegkuuljad.ee

 

EVL IT JA KODULEHT

Viljar Parm,  tel 58 599 796, e-mail: viljar@vaegkuuljad.ee
Allar Viik, tel 5 530 220, e-mail: allar@viik.ee

 

AURISE ja MEIE ISE TOIMETUS

Kristi Kallaste, tel. 53 401 286, e-mail kristi@think.ee

 

KULTUURI- JA SPORDIOSAKOND KÕKU

Sündmuste kajastused: http://www.vaegkuuljad.ee/kokuklubi/

Eestseisus, valitud 27.juulil 2013 Pärlseljal.

 

NOORTEJUHT

Kinnitatud EVL juhatuse poolt alates 2010 aastast.

 

EVL NÕUKODA 

EVL Nõukoja esimees, kinnitati üldkogul 02.oktoobril 2016.

 

LIGIPÄÄSETAVUS

Teet Kallaste, tel 50 79 290, teet.kallaste@vaegkuuljad.ee

 

REVIDENT

Valitud EVL üldkogu koosolekul 02.oktoobril 2016.

 

RAAMATUPIDAJA

Annika Kokk, tel 56 992 598, annika@think.ee