CallMidwife.com teenus pakub naistele, rasedatele ja väike laste emadele 24/7 professionaalsete ämmaemandate nõustamist läbi veebi- ja mobiilirakenduse.

Meie ämmaemandad aitavad naistel enda rasedust paremini jälgida, nõustavad naisi tervisega seotud küsimuste osas, aitavad kaebusi diagnoosida ja koduseid ravijuhendeid kasutada. Ekslikult on levinud arusaam, et ämmaemand on ainult raseduse ja sünnituseaegne nõustaja ning abistaja. Tegelikkuses on ämmaemand õppinud spetsialist terve naise elukaare jaoks ning osaleb tervisekasvatuses ja pereplaneerimisel üksikisiku, perekonna ja ühiskonna tasandil. Meie teenuseid saavad kasutavad kõik naised ja ka mehed olenemata vanusest!

Saame vajadusel väljastada ka korduv digiretsepte (nt rasestumisvastased vahendid või äkiline põiepõletik). Samuti on olemas kontraseptiivide väljakirjutamse võimalus, mis hoiab ära soovimatud rasedused ja nende katkestamised. Korduva digiretspeti väljakirjutamise hind on 5 eurot.

Teenus on kättesaadav 24/7 telefoni, emaili ja Chati teel eesti ja vene keeles, kuid vajadusel ka inglise keeles.

Chat (online nõustamine kirjalikul teel läbi vestlusakna) ja emaili nõustamine on kättesaadav meie kodulehel https://callmidwife.com/et/ ning samuti vaegkuuljatele tasuta.

Selleks, et nõustamine Chati ja emaili teel oleks tasuta on vajalik inimese nimi ja isikukood, mida lisame andmebaasi ning mille kaudu meil on hiljem võimalik eristada teistest helistajatest.

Oma nime ja isikukoodi võib saata minu töömeilile: barbara@callmidwife.com

Barbara Haage
MiaMed OÜ juhiabi