6,. märts 2018 on aeg kus töö otsib tegijat!

Tule töö- ja karjäärimessile, mis toimub Tallinnas, Kultuurikatlas 6.märtsil 2018 kell 11:00-17:00

Töö otsib tegijat ja tegija tööd! Kevadisel  töö- ja karjäärimessil soovime taas kokku viia tublid tööandjad ning tarmukad tööotsijad ning karjäärimuutuse soovijad. Tulge ka Teie!

Töömessile on tulemas ca 80 tööandjat nii Eestist kui mujalt Euroopast, kes pakuvad erinevaid töötamise võimalusi (nt Viasat, Swedbank, ELRON,  jpt ). Tööandjate hulgas on ka neid, kes on valmis võtma tööle vähenenud töövõimega inimesi. Nende kergemaks leidmiseks Kultuurikatlas oleme lisanud tööandja nime taha SIIA SAAB märgistuse.

Messile registreerunud tööandjatega saab tutvuda www.toomess.ee

Toimub karjääriseminar „Meie inimesed – meie võimalused 4.0“ on seekord keskendunud tööelust saadavatele headele emotsioonidele ja mängulisusele. Laval näeme ehedalt osakest sellest, kuidas valmib üks veebisaade – oma loo jagamine rikastab inimest ennast ja kuulatud kogemus võib inspireerida sadu oma edulugude otsimisele.  Seekordne seminar on erakordne selle poolest, et me kaasame publiku – me uurime nende tööga ja tööotsimisega seotud emotsioone ja kogemusi. Rahva vastuseid asuvad arvama võistkonnad, kes oma igapäevases töös puutuvad samuti kokku inimestega. Vastakuti on innovaatoritest töövõimaluste loojad ning personalijuhtidest talentide värbajad. Saame teada,  millisel viisil saab positiivset psühholoogiat edu loomisel targalt kasutada.

Tule kuulama ja saa osa kaasahaaravates ettekannetest ning arvamusarutelust!

Töötukassa seminaril räägib töövõime hindamisest ekspertarst ja tutvustatakse reformiga kaasnevaid uusi teenuseid. Saab teada, kuidas alustada ettevõtlusega või hoopis ühendada töö ja õpingud töötukassa toel. Olles tööhõives, kuid juurde tuleb anda hoogu uutele oskustele.  Lisaks on avatud karjäärikohvik, kus karjäärnõustajad pakuvad tasuta individuaalset nõustamist.

Pööran tähelepanu sellele, et oleme taganud viipekeelse tõlke SEMINARI “MEIE INIMESED – MEIE VÕIMALUSED”, kõikidele ettekannetele Kultuurikatla Puupakusaalis  ning Eesti Töötukassa TEENUSTE SEMINARIL, millest saab osa Väikeses saalis.

Miks peaks messile tulema ja otse tööandjatega suhtlema, sellest saab lähemalt lugedahttps://naisele.ohtuleht.ee/860686/too-ja-karjaarimess-tooandjalt-saab-kusida-koike-mida-muul-ajal-ei-saa

Oleme väga tänulikud, kui jagate seda infot võimalusel kõikidele liikmetele ja huvilistele.

Samuti täiendatakse jooksvalt messi kodulehte: http://toomess.ee/toomessid-2018/too-ja-karjaarimess-kultuurikatlas-0603.  Lisaks on mess kajastatud ka facebookis https://www.facebook.com/eestitootukassa/

 

Heade koostöö soovidega

Merle Haug

Tallinn ja Harjumaa töö- ja karjäärimessi projektijuht
tel. 6148653
e-post: Merle.Haug@tootukassa.ee