Kutsume kõiki Kõkukaid 11.juulil üliägedale seiklusmatkale, mille on meie jaoks kokku pannud Luureretked OÜ.
Matk on igaühele jõukohane, teekonna pikkus kokku umbes 7 km. Lisaks matkale viiakse läbi ka põnevaid mänge, koolitusi, meeskonnatöid jm. Saab ka ujuma ja telksauna minna, teha lõkke peal süüa ning õppida looduses paremini hakkama saama.

Tapale saab kõige mugavamalt rongiga, mitmest suunast, nii Tallinnast, Tartust kui ka Rakverest.

Rongiajad on sellised:

  • Tallinn- Tapa- 8.11- 9.00
  • Rakvere-Tapa 8.35- 8.55
  • Tartu- Tapa 8.33- 9.57

Kuna Tartu rong jõuab hiljem, siis teistel on juba Tapal tunnike tegemist, kuni tartlased kohale jõuavad. Muidugi saab kohale tulla ka autoga või bussiga, tegevusi on kella 9.00- 16.00 (või kuni rong tuleb-läheb).

Kuna Tartu rong jõuab hiljem, siis teistel on juba Tapal tunnike tegemist, kuni tartlased kohale jõuavad. Seejärel liigume kõik koos matkarajale. Kaasa võtta mugavad ja ilmastikule vastavad matkariided, kes ujuma ja sauna läheb, siis ka ujumisriided ja rätik. Lõunasöök ja vesi on matka korraldajate poolt. Mõeldud on ka taimetoitlastele 🙂

Matkale tulevad kaasa ka kirjutustõlgid, saab olema põnev vaatepilt, kuidas toimub kirjutustõlge vabas õhus, aktiivsete tegevuste korral. 

Tagasi saab järgmiste rongidega:

  • Tapa-Tallinn 16.00
  • Tapa -Rakvere 15.23
  • Tapa-Tartu 16.08 

Matkale registreerimine toimub siit lingilt:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfI9CpZ2HoYV_MxAaMsEZxhbVKHujoOuVIzIZDYsTwzMdHCng/viewform

Osalustasu on täiskasvanutele 3, lastele (kuni 18 a) 2 eurot. Osalustasu palume kanda Eesti Vaegkuuljate Liidu kontole EE952200221044281266 hiljemalt 9.juuliks.