Kõku tantsutrupp kutsub tantsima!

Võtame vastu uusi huvilisi ning ootame endiseid ja praeguseid tantsijaid 30.septembril kell 18.00 Toompuiestee 10, Eesti Puuetega Inimeste Koja maja saalis. Edasised tantsutrennide ajad lepime jooksvalt kokku, kindlaid trenniaegu meil ei ole. Teeme trenni mõnel korral kuus, enne esinemisi sagedamini. Tantsustiiliks on valdavalt kantritants, aga tantsime vahelduseks ka line- ja rahvatantsu.

Uutelt tulijatel me varasemat tantsukogemust ei eelda, tähtsaim on soov tantsida ja mõnusas seltskonnas aega veeta. Mõnikord korraldame ka tantsulaagreid, traditsiooniks on kohtuda aasta alguses ning kogu aastavahetuse liigsöömise tulemused paari päeva jooksul maha tantsida.

Meie tantsutrupis on kurdid ja vaegkuuljad üle Eesti, isegi Soomest tullakse kohale. Meie motoks on: „Muusika meid ei sega!“. Alates 2012. aastast on meie juhendajaks Kaie Seger, kellel on pikaajalised kogemused ka ratastoolitantsijatega.

Oleme esinenud mitmetel üritustel, näiteks festivalil “Puude taga on inimene”, Harku Kantril, Eesti Linetantsu Festivalil, Raekoja platsi jõuluturul, Haapsalus Valge Daami päevadel, Lindi „Meie küla peol“, Luunja kantril, Grillfestil, Kochi Aidas, Kuldse Notsu Kõrtsis, Vanemuise teatris, Linnateatris ning mitmetel suvepäevadel, jaanipäevadel, jõuluüritustel, aastakoosolekutel jne. Väike reklaamvideo ka: https://www.youtube.com/watch?v=5MMhjwnsbUo&t=1264s

Oleme alati valmis esinema toredatele inimestele, kutsuge aga julgelt!

 

Lisainfo:

Külliki Bode

tel 53 478 422

e-mail: kylliki@vaegkuuljad.ee