Annetus “Ma armastan aidata” kaudu

Anneta annetuskeskkonnas: „Ma armastan aidata.”

Annetus pangaülekandega

Uno Taimla fondi saad otse annetada tehes ülekande:
Saaja: Eesti Vaegkuuljate Liit
Swedbank: EE742200221050525437
LHV: EE677700771003762946
SEB: EE241010220278909224
Luminor: EE301700017004662615
Coop Pank: EE644204278630809108
Selgitus: Annetus vaegkuuljatele ja/või isikukood, kui soovite annetuse pealt tulumaksu tagasi saada.

Fondi ajalugu

Fondi eesmärk on Eesti vaegkuuljate toetamine ja organisatsioonilise koostöö arendamine. Uno Taimla, kelle järgi fond nime sai, oli mees, kes asutas vaegkuuljate organisatsioonid ja võitles kuulmispuudega inimeste heaolu eest aastakümneid. Tema elutöö jätkamiseks soovivad Eesti Vaegkuuljate Liit ja Uno Taimla perekond vastloodud fondi kaudu koguda raha kuulmispuuetega inimeste toetamiseks. Fondi kogutud raha kasutatakse sihtotstarbeliselt vastavalt kinnitatud statuudile ning selle kasutamine on läbipaistev ning avalik.

Täname kõiki, kes on juba praegu fondi annetanud! Teie toetus on meile väga oluline.

Kogume annetusi Kuulmisbussi heli- ja soojuskindlaks muutmiseks ja nõustamisala arendamiseks

Alates 2016.aastast on Uno Taimla Fondi kogutud annetusi Kuulmisbussi käivitamiseks. 2021.a suvel soetas liit annetajate abiga väikebussi, mis kohandati ümber Kuulmisbussiks ning osteti aparatuur kuulmistestide tegemiseks.  Kuulmisbussi on tagatud ligipääs liikumispuudega, ratastoolis inimestele.

Nüüdsest saab Kuulmisbuss koos koolitatud esmatasandi kuulmisnõustajatega tulla Eestimaa küladesse, linnadesse, ettevõtetesse, üritustele pakkudes võimalust mõõta oma kuulmistaset ja saada teavet kuulmislanguse ja igapäeva toimetulekuga seotud teenustest.

Kuulmisbussil on küll valmisolek tulla igaühe kodukanti, kuid vaja on täiendavat tuge Kuulmisbussi helikindlaks muutmiseks ja nõustamisala arendamiseks. Senised kogemused on näidanud, et ümbruskonna müra võib häirida kuulmisskriiningu tegemist ja mõjutada tulemusi. Samuti on vaja bussi ümber luua oote- ja nõustamisala, mis pakuks varju vihma, tuule või kõrvetava päikese eest ning kus saaks samaaegselt pakkuda nõu ja abi.

Sinu annetus aitab:

  • ehitada Kuulmisbussile helikindlad seinad ja soojustus;
  • soetada seintega välitelgi, et bussi kõrvale tekiks nõustamisala;
  • valmistada teavitusmaterjalid nõustatavatele;
  • tuua Kuulmisbussi sinu kodukanti (kindlustus, kütus, vabatahtlike kaasamine).

KUULMISBUSS

Loe lähemalt kuulmisbussi kohta, tutvu graafikuga ning soovi korral broneeri kuulmisbussi külastuse aeg!

Täname annetuse eest meie hõbesponsoreid:

Andrus Helenurm, Birgitta Samuelsson, Carl Richard Pucci, Diana Legušs, Ene Oga, Epp Alatalu, Eva-Maare Jaeski, Helen Ruul Kristensen, Henri Ruul, Järvamaa Vaegkuuljate Ühing, Johannes Siidra, Kadi Särgava, Kai Põldvee-Mürk, Kaia-Liisa Jõesalu, Katrin Lapina, Kristo Roosileht, Külliki Bode, Leo-klubi Laagri, Mait Liivapalu, Merike Freienthal, Merle Arro, Monika Heinmaa, Ove Pärn, Pärnu Vaegkuuljate Ühing, Pille Ruul, Piret Aus, Põlva Vaegkuuljate Ühing, Riina Piigli, SA Ugala teater, Saaremaa Vaegkuuljate Ühing, Sirje Küttis, Sven Gustav Ankar, Swedbank, Tartu PIK, Tartumaa Vaegkuuljate Ühing, Tallinna ja Harjumaa Vaegkuuljate Ühing, Tiiu Rinaldo, Tom Rüütel, Üllar Maikalo, Ülle Jaansalu, Uno Aava, Urmi Sinisaar, Valga Vaegkuuljate Ühing, VDNR suveseminaril osalejate annetused, Võrumaa Vaegkuuljate Ühing

Südamlik tänu ka kõikidele anonüümsetele annetajatele!