Tallinna Sadama tütarettevõte TS Laevad OÜ on ettevõte, kes alustab k.a. 1. oktoobrist mandri ja suursaartevahelise parvlaevaliikluse korraldamist. Hetkel on Türgi ja Poola tehastes valmimas 4 uut parvlaeva – Tõll, Piret, Leiger ja Tiiu.

Tänaseks on juba avatud veebilehekülg www.praamid.ee sõidugraafikute ja hinnainfoga.

Piletite eelmüügiga alustatakse 1.septembril.

Kõik senised piletihinna soodustused puuetega inimestele ja nende saatjatele jäävad kehtima.

Ühtlasi saavad reisitingimused olema mugavamad – uutes parvlaevades saab liftidesse ratastooliga ja iga laeva salongis on kokku seitse invakohta. Kui inimene on raske puudega on talle tagatud pääs laevale eelisjärjekorras.

Puudega inimesed saavad uuest piletisüsteemist osta endale soodustusega pileti veebist või mobiiltelefoni vahendusel ja ei pea edaspidi tingimata minema kassasse. Selleks tuleb ettevõtte klienditoele saata oma puuet tõendava dokumendi koopia ja pärast seda on võimalik hakata kasutama enda jaoks mugavat pileti ostmise võimalust.

Selleks, et veebist saaks osta ka puudega isiku sõiduki piletit, palun looge alates 1. septembrist e-teeninduses endale konto ja seejärel saatke klienditeenindusele aadressil info@praamid.ee koopia puuet tõendavast dokumendist. Seejärel saab klienditugi teha süsteemi linnukese ning siis avaneb sõidukipileti ostmisel lisavõimalus ka e-teeninduses, kui oma konto alt sisse logida.

Täiendavate küsimuste korral palun külastage kodulehekülge www.praamid.ee või saata küsimused aadressil info@tslaevad.ee

TS Laevad OÜ
Sadama 25, 15051 Tallinn
www.praamid.ee