On rõõm teatada, et Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituudi programmeerimise õpetamise töörühma korraldamisel algab märtsis kaks vaba juurdepääsuga programmeerimise e-kursust.

“Programmeerimisest maalähedaselt” (1 ainepunkt) algab 7. märtsil ja kestab 4 nädalat. Sihtrühmaks on inimesed, kel puudub eelnev kokkupuude programmeerimisega. Kursus on mõeldud eelkõige täiskasvanutele, aga oodatud on ka suure huviga õpilased. Kursuse on varasematel kordadel lõpetanud 21 + 411 + 1010 inimest.
Info ja registreerimine: https://courses.cs.ut.ee/2016/progmaa/spring

“Programmeerimise alused” (3 ainepunkti) algab 28. märtsil ja kestab 8 nädalat. Tegemist on märksa põhjalikuma kursusega. Kasuks tuleb kursuse “Programmeerimisest maalähedaselt” läbimine, aga seda saab korvata kõrge motivatsiooni ja innuka õppimisega. Hetkel toimub selle kursuse pilootkursus.
Info ja registreerimine: https://courses.cs.ut.ee/2016/eprogalused/spring

Kursuste ajad on sätitud nii, et kui maalähedase kursuse läbimisel selgub, et huvi on suurem, siis on võimalik kohe teise kursusega alustada.

Lisaks kõigile teistele on kursustele väga oodatud õpetajad, kel on (võib-olla alles ähmaselt) mõttes oma koolis programmeerimist õpetada.

Kursused on eestikeelsed ja kõigile tasuta. Olete väga oodatud!

Hoiatus! Programmeerimine (või vähemalt programmeerija mõtteviis) võib kujuneda harjumuseks!

Programmeerimine sobib hästi liikumispuudega inimestele, siin võimalus oma teadmisi laiendada e-kursuste teel.

Registreerimine kuni 3.märtsini

Eno Tõnisson