Hakkame valima jälle Selgeid kõnelejaid telesaatejuhtide, raadiosaatejuhtide ja teatrinäitlejate hulgast. Kandidaate saate esitada siit: https://forms.gle/sT7NeiPXyXMZdQAUA

Selged kõnelejad on need inimesed, kelle diktsioon on selge, kõnetempo rahulik, hääletoon ilmekas ning kes ei „söö“ sõnalõppe. Lähemalt saab lugeda meie Selgetest kõnelejatest siit: https://vaegkuuljad.ee/kuulmisabi/selge-konelemine/

Selge Kõneleja valime kahe vooru tulemusena.
– Esimeses voorus kogume kandidaatide nimesid, kes võiksid saada Selgeks Kõnelejaks. NB! Juba varem Selge kõneleja tiitli võitnud inimesed valitavate hulka teist korda enam ei pääse.
– Teises voorus korraldame hääletuse esitatud nimede vahel.

Sel aastal on võimalik esitada ka oma lemmik Selge kõneleja mõnes muus kategoorias, nt oma kodulähedase kaupluse müüja või meedik, kes kõneleb väga selgelt ja arusaadavalt.

Ühtlasi saate siia märkida ka neid nimesid, kelle kõnest te hästi aru ei saa. Ebaselgete kõnelejate nimesid me ei avalikusta, küll aga anname neile personaalselt edasi teie märkused ning oleme valmis neid ka nõustama?

Esimene voor vältab 1.12 – 12.12.2023. Teise osa avame 14. detsembril ja sulgeme 28. detsembril. Seejärel avaldame võitjate nimed ning järgmise aasta alguses anname neile pidulikult üle ka auhinnad. Auhinna üleandmise päeva ja koha avalikustame samuti aasta alguses.

Kõikide seas, kes teevad ettepanekuid ja osalevad ka hääletusvoorus, loosime välja põnevaid auhindu!

Ja nüüd oma lemmikuid esitama- https://forms.gle/sT7NeiPXyXMZdQAUA