Kindlasti ootate juba pikisilmi, kes said seekord Selgeteks Kõnelejateks? Oleme seda teie eest sellepärast varjanud, et soovisime enne laureaatidele teada anda ning leppida kokku, millal toimub auhindade üleandmine.

Ja nüüd- siin nad on!

Selge Kõneleja 2019

  • Telesaatejuhtide seas on Sander Rebane (TV3, Su nägu kõlab varsti tuttavalt)
  • Raadiosaatejuhtidest Kaja Kärner (Vikerraadio, reporteritund)
  • Teatrinäitlejatest Ita Ever (Draamateater)

Palju-palju õnne võitjatele! Võitjad saavad nimelise “Uno” ehk kullakarva kujukese, millele on graveeritud nende nimi. Lisaks veel head-paremat, mis aitab nende häälel ka edaspidi selgemini kõlada.

Auhindade üleandmine toimub 16. jaanuaril 2020 kell 16 Eesti Puuetega Inimeste Kojas, aadressil Toompuiestee 10, Tallinn. Üritus on kõigile avatud, aga võimalusel palun oma tulekust teada anda.

Ja muide, Fortuuna loosis 31.detsembril (loosimisel osales 25 tunnistajat) ka kolm õnnelikku hääletanute seast, kes samuti saavad väiksed kingitused. Nendeks õnnelikeks on Mall Enok, Rolan Kolossov ja Helju Vimb! Ootame teid kindlasti auhinna järele juba 16.jaanuaril 🙂

Suur aitäh kõigile, kes esitasid oma lemmikuid ja hääletasid nende poolt. Loodetavasti kohtume teiega ja Selgete kõnelejatega juba neljapäeval.