Sellel kevadel toimuvad taas rehabilitatsiooniseminarid (grupinõustamised) Pärnus.

Järgmiste seminaride toimumise ajad:

22.-24.märts- viipekeelsetele klientidele
5.-7.aprill- vaegkuuljatele
3.-5.mai- vaegkuuljatele
17.-19.mai- viipekeelsetele klientidele

Rehabilitatsiooniseminaril osaleb korraga 6-12 inimest, kolme päeva jooksul toimuvad nii individuaal- kui ka grupinõustamised, organiseeritud on nii majutus kui ka toitlustus.

Lisaks seminaridele ootame kõiki osalise või puuduva töövõimega tööealisi ning kuulmispuudega pensioniealisi vaegkuuljaid ja kurte rehabilitatsiooniteenusele.

Rehabilitatsioonist võite lugeda lähemalt siit: https://vaegkuuljad.ee/miks-kuulmislangusega-inimene-vajab-rehabilitatsiooni/

Miks just meie rehabilitatsiooniteenus?

  1. Teenust saab nii eesti kui vene keeles, lisaks ka eesti ja vene viipekeeles. Suudame nõustada ka inglise keeles.
  2. Teenust saab üle Eesti- spetsialistid sõidavad teie juurde.
  3. Tuleme vajadusel Sinuga kaasa kuulmiskeskustesse, tööle või koju, valime koos välja just Sulle sobiva abivahendi. 
  4. Meie füsioterapeudid ootavad Sind meie partnerite juures: Tallinnas Adelis, Keila Rehabilitatsioonikeskuses, Tartus Dorpatis, Pärnus Tervise Sanatooriumis ja Jõhvis Corrigos.
  5. Meil on ilmselt kõikidest teenusepakkujatest kõige rohkem kogemusnõustajaid, kes toetavad kuulmislanguse, kurtuse, abivahendite, tinnituse, tasakaalu, Meniere`i, fibromüalgia, nägemislanguse jt probleemide korral. 
  6. Meil on veel eripedagoogid, psühholoogid, sotsiaaltöötajad ja meditsiiniõde. Õpime suu pealt lugemist, harjutame kuuldetaju, toetame vaimset tervist, juhendame erinevate dokumentide täitmisel, teenuste ja toetuste saamisel, vaatame üle toitumis- ja ravimiplaani, teeme Sinu elu paremaks!
  7. Meie rehameeskonna liikmete kirjelduse leiad siit: https://vaegkuuljad.ee/teenused/rehabilitatsioon/#rehabilitatsioonispetsialistid

Küsi lisainfot telefonil 53 478 422 või info@vaegkuuljad.ee