Lugupeetud vaegkuuljate organisatsioonide liikmed,

Eesti Vaegkuuljate Liidul on au kutsuda teid 19.detsembril Tallinna Linnateatrisse, kus toimub kaks põnevat üritust. Linnateater on Vanemuise järel teine teater, kes paigaldab oma ruumidesse silmusvõimendussüsteemi. Selle abil on kuulmispuudega inimestel, kes kasutavad kuuldeaparaati, võimalik teatrilavastuste sõnalisest ja muusikalisest osast oluliselt parem aru saada.

Kell 15.00 algab seminar „Ligipääsetav kultuur vaegkuuljatele- vajadused ja võimalused“

Seminari eesmärk on teadvustada ühiskonnale, et kuulmispuudega inimeste jaoks on kultuuri tarbimine väga oluline ning kultuuriline ligipääsetavus on võimalik vastavate vahendite olemasolul.
 Seminaril  tutvustatakse, milliste vahenditega saab teha teatrietendused kuuldeaparaatide kasutajatele kättesaadavaks. Arutletakse, kuidas teha ligipääsetavaks teised kultuuriasutused ja millised on tulevikutrendid?

Linnateatri laval kuulutatakse välja ka „Selgeim kõneleja 2014“. Sel aastal saavad auhinna kõige selgemini kõnelevad tele- ja raadiosaatejuhid.

Täpsem seminari ajakava saab paika detsembri alguses.

Kell 17.00- 18.30 pakutakse kerget einet.

Kell 19.00 algab teatrietendus “Kassirabal”.

Üritus on EVL liikmesorganisatsiooni liikmetele tasuta. Mitteliikmetele on osalemistasu 10 eurot. Maksta saab pangaülekandega kontole EE952200221044281266 (Eesti Vaegkuuljate Liit)  ja sularahas Toompuiestee 10 kontoris. Tuleks silmas pidada, et seminarile ja sellele järgnevale kergele einele on kohad piiratud. Teatrietendusele on võimalik tulla palju enamatel inimestel. Kiirematel registreerijatel paremad võimalused!

Soovijatel palume registreerida aadressil:  www.vaegkuuljad.ee/teater/

Registreerimisel palun märkida, kas osalete seminaril, teatrietendusel või mõlemal üritusel.

Registreerimise tähtaeg on 12.detsember.