Ootame teid taaskord rehabilitatsiooniteenusele, mis toimub üle Eesti ja vajadusel ka grupinõustamistele, mis toimuvad Pärnus, Tervise sanatooriumis.

Rehabilitatsiooni raames tulevad meie spetsialistid teie juurde kohale või võtavad teid vastu Tallinnas, Pärnus, Tartus, Jõhvis. Teenus kestab kuni 1 aasta.

Grupinõustamistel Pärnus on korraga 6-12 inimest, kolme päeva jooksul toimuvad nii individuaal- kui ka grupinõustamised, organiseeritud on nii majutus kui ka toitlustus. Lisaks kolmepäevasele grupinõustamistele toimuvad aasta jooksul ka individuaalnõustamised, mis toetavad Sinu tööalast ja igapäevaeluga hakkamasaamist.

Teenusele registreerimiseks on vajalik Töötukassa või Sotsiaalkindlustusameti suunamisotsus. Rehabilitatsioonist võid lugeda lähemalt siit: https://vaegkuuljad.ee/miks-kuulmislangusega-inimene-vajab-rehabilitatsiooni/

Oodatud on nii endised kliendid kui ka uued inimesed.
Kui te ei oska kuskilt alustada ja ei tea, mida teha, küsige julgelt lisainfot!

Järgmiste grupinõustamiste ajad:

 • 13.-15.oktoobril 
 • 10.-12.novembril (viipekeelsetele klientidele)
 • 17.-19.novembril
 • 8-10.detsembril

Miks just meie rehabilitatsiooniteenus?

 1. Teenust saab nii eesti kui vene keeles, lisaks ka eesti ja vene viipekeeles. Suudame nõustada ka inglise keeles.
 2. Teenust saab üle Eesti- spetsialistid sõidavad teie juurde.
 3. Tuleme vajadusel Sinuga kaasa kuulmiskeskustesse, tööle või koju, valime koos välja just Sulle sobiva abivahendi.
 4. Meie füsioterapeudid ootavad Sind meie partnerite juures: Tallinnas Adelis, Keila Rehabilitatsioonikeskuses, Tartus Dorpatis, Pärnus Tervise Sanatooriumis ja Jõhvis Corrigos.
 5. Meil on ilmselt kõikidest teenusepakkujatest kõige rohkem kogemusnõustajaid, kes toetavad kuulmislanguse, kurtuse, abivahendite, tinnituse, tasakaalu, Meniere`i, fibromüalgia, nägemislanguse jt probleemide korral. 
 6. Meil on veel eripedagoogid, psühholoogid, sotsiaaltöötajad ja meditsiiniõde. Õpime suu pealt lugemist, harjutame kuuldetaju, toetame vaimset tervist, juhendame erinevate dokumentide täitmisel, teenuste ja toetuste saamisel, vaatame üle toitumis- ja ravimiplaani, teeme Sinu elu paremaks!
 7. Meie rehameeskonna liikmete kirjelduse leiad siit: https://vaegkuuljad.ee/teenused/rehabilitatsioon/#rehabilitatsioonispetsialistid

Küsi lisainfot telefonil 53 478 422 või info@vaegkuuljad.ee