Kas oled kurdi inimese lähedane või on Sinu sõber kuulmispuudega? Ehk töötad asutuses, kus tuleb ette suhtlemist kurtidega või eeldab Sinu töö suhtlemist distantsilt silmside abil? Või äkki soovid omandada hoopis uut keelt ning õppida tundma ülipõnevat ja omapärast kurtide inimeste kultuuri ja maailma?
Kui jah, siis oled oodatud õppima viipekeelt!
Viipekeel on kantud maailmas ametlikult tunnustatud keelte nimestikku. See ei ole mitte suvaline „kätega vehkimine“, vaid täisväärtuslik keel nagu kõik teisedki!
Algajate kursus on mõeldud neile, kellel puuduvad eelnevad teadmised kurtuse ning viipekeele kohta. Võtame vastu nii kuuljaid, vaegkuuljaid kui ka kurte keelehuvilisi. Edasijõudnutesse ootame ka vaegkuuljaid ning kurte, kes sooviksid oma senist viipekeeleoskust täiendada ning lihvida.
Algajate rühm: teisipäeviti kl 17.30-19.00.
Edasijõudnute rühm: neljapäeviti kl 17.45-19.15.
Asukoht: Tallinn, Toompuiestee 10, 2. korruse õppeklassis.
Maht: 40 tundi a´ 45 min. Hind: 229 eur. Lõpetanud saavad tunnistuse.
Koolituse eest saab tulumaksu tagasi. Töötaval erivajadusega inimesel on võimalik õppida tasuta; täpsem info: http://www.ensib.ee/sotsiaaltoetused-puuetega-inimestele/
Helista või meili ja küsi uue kursuse algamisaega!
E-post kristi@think.ee (Kristi Kallaste)
Telefon 5347 8422 (Külliki Bode).
Koduleht: www.think.ee
PÕNEVATE KOHTUMISTENI VIIPEKEELE TUNNIS!