Kas oled kurdi inimese lähedane või on Sinu sõber kuulmispuudega? Ehk töötad asutuses, kus tuleb ette suhtlemist kurtidega või eeldab Sinu töö suhtlemist distantsilt silmside abil? Või äkki soovid omandada hoopis uut keelt ning õppida tundma ülipõnevat ja omapärast kurtide inimeste kultuuri ja maailma?

Kui jah, siis oled oodatud õppima viipekeelt!
Viipekeel on kantud maailmas ametlikult tunnustatud keelte nimestikku. Kursus on mõeldud algajatele, kellel puuduvad eelnevad teadmised kurtuse ning viipekeele kohta. Õpilased viiakse kurssi kurtuse olemuse ning tekkepõhjustega, samuti kurtide kogukonna ning kultuuriga. Lisaks keele õppimisele käsitletakse ka kurtide psühholoogiat, maailmapilti ning taju eripärasid. Koolitusel kasutatakse hulgaliselt näitlikke vahendeid ning selgitustega kaasnevad konkreetsed näited. Õpitu paremaks kinnistamiseks on harjutustik ja videod. Samuti sisaldab kursus iseseisvat tööd kirjandusega, viipevara ning –fraasidega ning seejärel juba viipekeelsete videotekstidega.

Uued rühmad nii algajatele kui ka edasijõudnutele alustavad 8. sept. 2015. a. (teisipäeva õhtuti).

Maht: 40 tundi a´ 45 min. Lõpetanud saavad tunnistuse A.1.1. taseme saavutamise kohta. Soovijatel võimalik jätkata õpinguid (keeletasemed A.1.2 ning A.2).
Hind ühele inimesele: 229 eurot 40-tunnine kursus.
Grupitellimuse korral tuleme soovi korral kohale kliendi juurde üle Eesti. Võimalik on korraldada kursuseid ka väljaspool Tallinna. Lisainfo meie kodulehel: http://www.think.ee/

Oleme Töötukassa lepingupartnerid. Koolituse eest saab tulumaksu tagasi. Koolitusluba nr 6817HTM on väljastatud Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt 13.11.2012 ministri käskkirja nr 587 alusel. Töötaval erivajadusega inimesel on võimalik kogu kursuse eest raha tagasi saada; täpsem info siin: http://www.ensib.ee/sotsiaaltoetused-puuetega-inimestele/

Huvilisi ootame küsimusi esitama ning kursusele registreeruma järgmistel kontaktidel:

E-post kristi@think.ee (Kristi Kallaste)
Telefon 5347 8422 (Külliki Bode)