Privaatsustingimused

Töötleme andmeid kooskõlas EL-i isikuandmete kaitse üldmääruse (2016/679) ning Eestis kohalduvate andmekaitset käsitlevate õigusaktidega.

Võtame kasutusele asjakohased tehnilised ja organisatsioonilised meetmed, tagamaks turvaline isikuandmete töötlemise viisil, mis välistab säilitatavate, edastatavate või muul viisil töödeldavate andmete juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise, nende loata avalikustamise või neile loata juurdepääsu.

Lubame, et kasutame sinu andmeid (sh e-mailiaadressi) ainult Eesti Vaegkuuljate Liiduga seotud uudiste ja informatsiooni jagamiseks.
Nõusolekust võib taganeda igal ajal saates vastav soov aadressile info@vaegkuuljad.ee

Küpsised

Analüütika eesmärgil kasutame Google Analytics’i teenuseid ja Facebook Pixel teenuseid ning nende osutatavaid küpsiseid.

Kuigi meil on juurdepääs teenusepakkujate poolt töödeldud andmetele, ei kasuta me küpsiseid konkreetse isiku tuvastamiseks. Teenusepakkujatel võib küpsiste kaudu olla juurdepääs teie isikuandmetele.

Rohkem informatsiooni selle kohta, kuidas Google teie isikuandmeid töötleb, leiate veebilehelt: https://policies.google.com/privacy/. Facebooki privaatsuspoliitika leiate siit: https://www.facebook.com/privacy/policy/

Juhime tähelepanu, et antud lingid viivad kolmanda isiku veebilehele, mis ei ole meie kontrolli all ning me ei vastuta selle sisu eest. Nõustudes kolmandate isikute küpsiste kasutamisega, annate nõusoleku ka vastava teenuseosutaja privaatsuspoliitikale.